شرکت کنجاله ساز با قریب به سی سال تجربه در زمینه تولید انواع کودهای اصلی و ریز مغذی، اولین و بزرگترین تولید کننده سولفات روی و منیزیم پودری با درجه خلوص بالا در کشور بوده و از معدود تولید کنندگانی است که با تکیه بر ماشین آلات مجهز، آزمایشگاه های کنترل کیفی و دانش فنی و متخصصان خود، مواد آلاینده از جمله سرب و کادمیم را در حد استاندارد حذف و تصفیه می نماید. شرکت کنجاله ساز همچنین تامین کننده ریزمغذی های مورد نیاز کارخانجات تولید خوراک دام و طیور و کارخانجات تولید کود بوده و برای کلیه تولیدات خود دارای گواهی ثبت مواد کودی از موسسه خاک و آب وزارت جهاد کشاورزی می باشد.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

واحد فنی:

شرکت کنجاله ساز در سال ۱۳۶۷ در کیلومتر ۱۷ جاده قزوین – بویین زهرا به بهره برداری رسید. این شرکت پس از ده ها سال تجربه در تولید انواع کود های شیمیایی، با استفاده از خطوط تولید متعدد و ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته به شرح زیر توانسته است جایگاه مهمی را در این صنعت به خود اختصاص دهد.

  1. واحد لیچینگ شامل راکتورهای ضد اسید، راکتور های استیل، مخازن ذخیره، سیستم تغلیظ ، تبخیر و سیستم فیلتراسیون شامل چندین دستگاه فیلتر پرس
  2. برج های اسپری درایر با ظرفیت تولید روزانه ۲۴ تن پودر
  3. واحد کریستالیزاسیون شامل راکتورهای دو جداره، سانتریفیوژ و خشک کن، آسیاب و الک اتوماتیک همگی از جنس استیل برای تولید انواع محصولات کریستالی
  4. واحد گرانولاسیون شامل چند دستگاه گرانولاتور، آسیاب، خشک کن، الک اتوماتیک، هاپر و سیستم توزیع برای تولید انواع کودهای گرانوله و N.P.K
  5. واحد تولید کودهای پرک
  6. واحد تولید شامل سیستم لیچینگ احیایی همراه با سیستم سازگار با محیط زیست
  7. تاسیسات شامل بویلر و ملحقات مربوطه و سیستم RO

این شرکت دارای آزمایشگاهای کنترل کیفی و تحقیقاتی R&D ؛ دانش فنی متخصصان خود می باشد که کلیه آنالیز های مورد نیاز در خود کارخانه توسط افراد مجرب و با استفاده از دستگاههای موجود انجام میگیرد.

طراحی سایت توسط فراکارانت